З днем народження, наш сину!

Северине, мій сину, день народження – це завжди свято. День народження – це надзвичайне свято, як у житті батьків, так і у житті дитини. Особливо коли це Твоє перше святкування.

І для мене це теж стало неймовірним святом. Життя моє з сьогоднішнього дня стало по новому яскравим і щасливим. Северине, я вважаю цю подію найбільшим своїм досягненням, після мого знайомства і одруження з Твоєю мамою! І саме сьогодні, у цей день ми змогли вперше побачити Тебе. Дякуємо Тобі, що Ти народився саме в нашій сім’ї, яка зіткана любов’ю.

Северине, так склалося в моєму житті, що сім’я для мене стояла в пріоритеті ще з того часу, коли сам був дитиною. І так склалось, що я дуже довго шукав Твою маму – мою половинку, моє доповнення. Ми мусимо зізнатись, що зможемо дати Тобі тільки те, що і один одному – тільки нас самих. Наші дуальні відносини з нею не будуються на придушенні індивідуальності іншого чи на коригуванні своєї особистості в залежності від бажань іншого. А в бажанні розділити з іншим свою власну особистість. Тому Ти зможеш у нашій сім’ї спокійно розкривати себе, не мотивуючи це нічим, крім внутрішніх устремлінь. Свою індивідуальність Ти будеш розділяти без страху і сумніву. Свою самодостатність і плоди своїх особистих досягнень Ти будеш поділяти на рівних. Ти повинен бути рівно таким яким Ти є, яким ти хочеш себе бачити. Рівно так само, як і ми, бо у нас в сім’ї панує взаємоповага до внутрішнього світу і взаємопідтримка один одного.

Северине, я вже знаю точно, що найкраще для батьків – це часто не найкраще для їх дитини. І не буду створювати з Тебе поліпшену версію мене самого. Навіть якщо ми будемо мати тотожні характери, мій сину.

Також я не планую навіть думати проектувати на Тобі помилки у власному вихованні, намагаючись відгородитися від того, що в мене нібито невдало вклали батьки… Бо я завдячую своїм батькам і рідним за усе, що я отримав від них (їм низький від мене уклін).

Розкажу Тобі секрет. Так склалось, що у мене був деякий підготовчий етап перед тим, як стати батьком, бо, як вже говорив, це важливо для мене. А турбота про дитину, гармонійне щасливе виховання та допомога у позитивному успішному сприйнятті світу – це невід’ємна і важлива частина життя кожної сім’ї. І умовно можна розділити чотири частини життя, у яких ми будемо Тебе підтримувати.

Здоров’я. Фізичний стан Твого тіла – це важливий аспект у цьому світі, щоб досягати своїх цілей, щоб бути щасливим. Тому завжди дбай про свій «сосуд» – своє тіло.

Взаємовідносини. Буду Тебе вчити відданості, турботи і розуміння. І зразу ж  скажу, що відданість не полягає в тому, щоб розчинитися в іншому. Відданість – це бажання розділяти з іншим. Турбота, це не самопожертва. Турбота – це вихована всередині себе доброти і старанності, які Ти проявляєш з тим, хто поруч з Тобою. І завойовується це не розважливим аналізом переваг і бажань об’єкта любові, а повноцінним Твоїм розумінням бажання внутрішнього світу свого партнера. Тобі прийдеться залишитися самим собою і здобути у своєму житті Тобі свою дуальну половинку.

Сенси або духовний світ. Як казав Махатма Ганді «У Бога не має релігій та конфесій». Сину, керуйся у виборі не тільки розумом, а й Твоїм великим серцем. І пам’ятай, що важливо, щоб Ти постійно вдосконалювався.

Діяльність. За Тебе ставити цілі і досягати їх я не буду. Та підтримати Тебе у цьому, а також вкласти в Тебе життєві орієнтири та етичні цінності – це я вважаю своїм святим обов’язком.

Дякую тобі Северине, що Ти обрав саме нас. Дякую, що Ти саме такий, як Ти є! Твоє народження має свою неймовірну історію та одразу як тільки Ти народився я зрозумів – у нашій сім’ї явно побільшає радості та щастя. Северине, будь здоровим та щасливим, а ми будемо робити все, щоб Ти відчував нашу повагу та підтримку по житті!

Поділіться - друзям може бути це корисно:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,