Про нас

Хто ми. Чому ми займаємось цим. У що ми віримо. Наша місія, наше призначення.

Нас звати Дмитро Гладун і Оксана Гладун і ми є засновниками та головними консультантами HLADUN GROUP.

Щоб ми не робили,  ми віримо в природну геніальність кожного лідера, кожної групи людей. Ми віримо, що кожен лідер і його організація маючи неймовірно багатий потенціал і природну геніальність можуть бути надефективними в досягненні цілей у своїй сфері діяльності, й тим самим будуть змінювати цей світ на краще. Розкривати й реалізовувати потенціал лідера й його організації – наше призначення, наша місія.
Ми розкриваємо й реалізовувати потенціал лідера й його організації завдяки нашій технології ефективності HLADUN TECHNOLOGY «TALENTLAND» і нашій консалтингово-навчальній програмі HLADUN SCHOOL.

Просто так склалось, що ми створили технологію підвищення особистої та командної ефективності, яка допомагає багатьом лідерам і організаціям досягати своїх цілей.

Команда HLADUN GROUP вірить, що кожна людина при правильному світогляді і відношенні до життя може бути успішною та щасливою. Ми віримо, що кожна людина може реалізувати свій природній лідерський потенціал через власну діяльність. Ми знаємо, що кожна людина має природний потенціал і може займатись ефективно своєю спеціалізацією у певній сфері діяльності!

Наша історія. Чому ми вирішили займатись консалтингом і навчанням.

Ми почали займатися навчанням, бо хочеться давати людям те, чого самі зразу не отримали по житті, а здобули лише згодом – важкою і кропіткою працею. Хочеться ділитись цими цінними знаннями та навичками, які будуть використовуватись і допомагати Вам по житті.
Ми не раз згадуємо про те, як нас виховували і чого навчали вдома, в школі, у різних навчальних закладах. Особливо часто ми думаємо, що “от було би краще якби я мав свої теперішні ті навички і знання ще тоді, то зараз б я зміг набагато більше. Якби я дійсно займався тим, що мені подобається, тоді я був би щасливішим.”
Зараз у Вас відкривається можливість отримати певні знання та навики, які Ви може отримаєте тільки згодом через якийсь час. Дайте можливість собі – бути ефективними та продуктивними вже зараз!

Як ми це робимо. Наш підхід і наша технологія

На даний момент HLADUN TECHNOLOGY — це єдина технологія, яка дозволяє людині вибрати для себе область діяльності, де вона буде щасливою, успішною і при цьому ще й буде використовувати свої сильні сторони, щоб досягати успіху в цьому напрямку. Ви зможете визначити, де щоденно черпати свій ресурс та натхнення. Реалізуйте потенціал своєї особистості!

Як і з чого варто почати

Ви можете зареєструватись у нас на сайті і безкоштовно почати навчання. Для цього ми даруємо Вам першу сесію:
Почати зараз