Як почати

Якщо ми ще не знайомі, то варто познайомитись. Мене звати Дмитро Гладун і я є засновником цієї організації HLADUN GROUP, а також її головним тренером та консультантом. Вам також у навчанні буде допомагати моя дружина, а також наш тренер, коуч і психолог — Оксана Гладун. Також важливо згадати і про усю нашу маленьку та дружню команду, яка теж підтримує проходження Вами онлайн школи HLADUN SCHOOL.

Почати навчання у першій школі лідерства та бізнесу HLADUN SCHOOL дуже просто. Ми даруємо Вам можливість пройти перший урок безкоштовно. Це дасть Вам змогу:

  • побачити як проходять наші тренінги,
  • виправдати свої надії
  • оцінити свої сили,
  • налаштуватися на подальшу роботу
  • отримати бажаний результат.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! ПЕРЕД НАВЧАННЯМ ТРЕБА ПРОЧИТАТИ:

При проходженні цього курсу ні в якому разі не пропускайте слово або слова, які ви не зрозуміли повністю. Єдина причина, через яку людина може заплутатись, бути не здатною до навчання, здатись і кинути навчання, це те що вона пропустила слово, яке не зрозуміла.

Замішання або нездатність засвоїти або вивчити якийсь матеріал виникає ПІСЛЯ того, як Ви зустріли незрозуміле слово, визначення якого Ви не знаєте і не знайшли. Слова, які вам доведеться подивитися в словнику, необов’язково є новими або якимись незвичайними. Часто буває просто неправильним розуміння слова. Що у свою чергу і буде причиною замішання.

Ця інформація про те, що не можна і не варто пропускати незрозумілі слова, є дуже важливою. Вона стосується усього навчання. Кожен навчальний курс або предмет, який Ви вивчали і покинули – містив слова, значення яких Ви не розуміли або просто не знали.

Тому при проходженні цьому навчанні ні в якому разі не пропускайте слова, які ви не зрозуміли повністю. Якщо матеріал здається незрозумілим та заплутаним, то прямо перед цим місцем ви точно виявите незрозуміле слово. Не поспішайте рухатися у навчанні далі. краще поверніться назад до тієї частини тексту, яка знаходиться ПЕРЕД тим місцем, де у вас почалися труднощі. Після цього знайдіть незрозуміле слово і проясніть його значення, завдяки словнику.

Щоб Вам було легше розуміти та засвоювати матеріал у нас на сайті є тлумачний словник HLADUN GLOSSARY. Повноцінне отримання знань та навиків забезпечується використанням практичних методів і прийомів під час проходження онлайн навчання.

Не проґавити можливість пройти перший урок про HLADUN TECHNOLOGY безкоштовно.

Почати зараз