HLADUN SCHOOL — перша школа лідерства і бізнесу

Ми віримо, що кожна людина є генієм від природи і кожна може розвинути свій природні дані до рівня таланту, майстерності, рівня віртуоза у своїй діяльності.
Ми віримо, що кожна людина має лідерський потенціал і може разом зі своєю командою займатись ефективно своєю справою, як на користь людям так і на славу собі.
Ми віримо, що кожна особистість-лідер, може організувати діяльність і створювати цінний продукт, який дозволить отримувати подяку і хорошу винагороду від людей!
Так склалось, що ми вже роками вивчаємо цю сферу та отримали багато хороших знань та досвіду у коучингу, тренерстві та бізнесі. І ми хочемо ділитись своїми знаннями та досвідом з Вами через нашу авторську технологію “Земля талантів”, завдяки якій ми допомагаємо Вам розкрити Ваш лідерський потенціал, творчі здібності і геніальність. Упродовж навчання ми збільшуємо Вашу віру у власні сили. Також через Ваші задатки і сильні сторони показуємо як можна реалізовувати себе у власній справі, бізнесі. Ми даємо також знання та інструменти щодо ведення власного бізнесу.

 

5 основних причин чому обирають саме нас:
— довіра багатьох компаній та людей до HLADUN GROUP, офіційна реєстрація та ліцензія міністерства освіти;
— власна унікальна авторська технологія HLADUN TECHNOLOGY «TALENTLAND» («Земля талантів»), що дозволяє ефективно розвивати потенціал лідера і його організації;
— більше 1900 проведених тренінгів для дорослих та дітей;
— більше 8,5 тис.відгуків, з яких 97,3% позитивних відгуків;
— практичні знання і досвід ведення бізнесу.


HLADUN SCHOOL — це, у першу чергу, можливість розвитку себе та своїх сильних сторін, як лідера та організатора і власника своєї справи. Ми допомагаємо стати ефективними, а отже успішними вже зараз Вашій організації, Вашому бізнесу. Це навчання ми запускаємо для тих, хто готовий діяти і ефективно займатись своєю справою! 
А також якщо Ви:
— Мрієте знайти та займатись справою, яка Вам буде до душі
— Діяльність компанії потребує Вашої постійної присутності і роботи?
— Не знаєте чи ваш продукт є цінним для покупців
— Хочете знати, як формувати стабільний прибуток
— Хочете знати, що яка успішна для Вас стратегія і бізнес модель
— Мрієте підбирати команду соратників і однодумців
— Хочете синхронізувати роботу Вашої команди та отримати бізнес-інструменти
— Бажаєте підвищити показники продажів
— Хочете покращити якість продукту і процес виробництва


Результати, які Ви отримаєте з навчальних сесій:

0 вступна сесія «Технологія розвитку лідерського і командного потенціалу «Земля талантів» – розберетесь у тому, що таке людина і для чого їй група. Що таке група і які вони бувають. Як відбувається процес розвитку і вдосконалення, як людини, так і групи людей. Дана сесія надається у подарунок.
1 стратегічна сесія «Лідерський та командний потенціал» – розберетесь у тому, які є задатки і як їх можна використовувати. Розбиретесь у своїх сильних і слабких сторонах і зрозумієте, як це Вам допоможе по житті. Зрозумієте, як розвивати свій лідерський потенціал.
2 стратегічна сесія «Напрямок Вашої справи, організації» – визначите напрямок діяльності бізнесу, який буде близьким по душі і буде приносити достатній і постійний дохід.
3 стратегічна сесія «Творіння продукту, технології і команда» – Ви зможете розібратись, що таке продукт і як створювати його цінність. Як підібрати відповідні технології та команду.
4 стратегічна сесія «Цінність і упаковка» – Ви розберете, як правильно описувати продукт і змальовувати його цінність (робити упаковку). Також Ви зможете розробити маркетингову стратегію для виводу свого продукту по-новому на ринок.
5 тактична сесія «Команда, структура та комунікації» – отримаєте дані, щодо того, хто Вам треба у команді, а також як з ними працювати. Отримаєте відповідні матеріали для створення положень та інструкцій у своїй організації.
6 тактична сесія «Ефективна реклама та продажі» – зрозумієте, що є результативним маркетингом, як і де формувати рекламу своїх продуктів, як здійснювати продажі.
7 сесія «Фінанси та облік» – визначите, що робити з грошима, як їх розподіляти (куди інвестувати). При впровадженні у себе в організації — отримаєте систему управління фінансами.
8 тактична сесія “Виробництво продукту” – отримаєте знання, що таке ефективне виробництво і як надавати продукти клієнтам, щоб мати позитивні відгуки.
9 стратегічна сесія «Вдосконалення і розвиток» – отримаєте розуміння, як використовувати ефективно технологію управління і розвитку. А також, що треба робити, щоб ефективно і оптимально розвиватись.
10 підсумкова сесія «Як бути першим» – отримаєте знання, що треба робити, як бути унікальним зі своїм продуктом та як бути першим у своїй ніші. При успішному проходженні – отримуєте іменний сертифікат ?.


Хочете зануритись у навчання з 20 березня у нашій школі HLADUN SCHOOL разом з нами?

HLADUN SCHOOL JUNIOR – перша школа лідерства і бізнесу для підлітків віком 15-17 років, яка триває 10 місяців поспіль та включає:
– безкоштовне навчання на вступній сесії HLADUN TECHNOLOGY,
– доступ до всіх відео інтенсивів (40 годин),
– уроки, тести з самоперевіркою (40 годин),
– для бажаючих необов’язкові додаткові матеріали протягом курсу (96 годин),
– групові практичні онлайн консультації “Питання-відповіді” (20 штук по 1 годині 2 рази в місяць),
– індивідуальні онлайн консультації (загалом 20 штук по 1 годині 2 рази в місяць).Ціна 32320 грн.
Купити зі знижкою 50%
HLADUN SCHOOL – консалтинговий курс з розвитку потенціалу Вашої організації, який триває 10 місяців і включає:
– безкоштовне навчання на вступному курсі HLADUN TECHNOLOGY,
– доступ до всіх відео інтенсивів (40 годин),
– уроки, тести з самоперевіркою (40 годин),
– для бажаючих додаткові необов’язкові матеріали протягом курсу (96 годин),
– групові практичні онлайн консультації з впровадження (20 штук по 1 годині 2 рази в місяць),
– індивідуальні он-лайн консультації з питань впровадження (загалом 20 штук по 1 годині 2 рази в місяць).Ціна 32320 грн.
Купити зі нижкою 40%