ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ – технологія розвитку лідерського потенціалу і особистої ефективності

Команда HLADUN GROUP вірить, що кожна людина може бути успішною та щасливою. Ми знаємо, що кожна людина – це унікальна особистість, яка має свої вроджені природні задатки та лідерський потенціал, які і треба розвивати.

Але ж як це визначити і як саме розвивати? На це дає відповідь наша унікальна педагогічна технологія та методики TALENT LAND (ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ), які побудовані на багатовіковому людському досвіді у сфері психології, соціоніки / MBTI та освіти (педагогіки).

Технологія розвитку лідерського потенціалу і особистої ефективності TALENT LAND (ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ) – це абсолютно новий підхід до освіти і виховання, опора на внутрішні таланти і природну геніальність, унікальна авторська технологія та методики, добрі умови для особистісного розвитку. Технологія розвитку лідерського потенціалу і ефективної діяльності “Земля талантів” – це робота з індивідуальними задатками та сильними сторонами особистості людини, формування здорового світогляду та характеру.

Дана унікальна авторська технологія та методики TALENT LAND (ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ) засновані у 2013 році Дмитром і Оксаною Гладун. З цього часу ми досягли відмінних результатів у роботі з дорослими та дітьми. Найкраще про результати технології та методик розкажуть відгуки батьків та дітей.

TALENT LAND (ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ) – технологія розвитку лідерського потенціалу і особистої ефективності, яка кардинально відрізняється від існуючих методик та підходів, бо дана технологія:

А. Визначає Ваші індивідуальні природні задатки і потенціал Вашої особистості.
Б. Враховує психологічний тип (соціотип, MBTI-тип). Враховує сильні сторони, Ваш світогляд та індивідуальні особливості, у тому числі і темп навчання.
В. Допомагає розвиватись і реалізовуватись Вам у комфортному для Вас середовищі. Це унікальний, творчий простір, в якому вдало поєднується розвиток, відпочинок і самореалізація.
Г. Допомагає знаходити соратників і друзів, які будуть йти з Вами пліч-о-пліч.

Формування особистості починається з самого народження. Саме в дитинстві найкраще розвивати природні задатки, формувати навички, які допоможуть в житті змінювати реальність на краще. Від успіху особистості залежить її благополуччя в особистому житті та в суспільстві. Ми любимо допомагати, як батькам, так і їх дітям.

Завдяки авторській технології TALENT LAND (ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ) Ви отримуєте нові знання, практичні навички та розвиваєте ще більше свій рівень відповідальність та загалом свій особистісний потенціал. Технологія та методики розвитку лідерського потенціалу і особистої ефективності TALENT LAND (ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ) допомагає мати і розвивати:
– необхідні у житті знання, навики
– організаційні навики та вміння
– впевненість, самооцінку, рішучість
– логічне, критичне і творче мислення
– пам’ять, увагу, фантазію, сприйняття
– самостійність, відповідальність
– вміння обґрунтовувати, виражати думку
– спілкування і взаємодію в команді
– вміння знаходити друзів, товаришувати
– навики справлятись зі страхами
– лідерські якості, практичні навички
– індивідуальність та свій потенціал
– любов до навчання та саморозвитку

ХТО НАВЧАЄТЬСЯ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ “TALENT LAND” (“ЗЕМЛЯ ТАЛАНТІВ”) У HLADUN SCHOOL:
– власники бізнесів, засновники організацій, управлінці
– підприємці, фрілансери, незалежні консультанти
– незалежні спеціалісти різних рівнів (юристи, нотаріуси, тренери, коучі, вчителі, психологи, психотерапевти, фінансові та інші консультанти)
– і батьки, які хочуть, щоб їх діти ефективно розвивались
Зміни своє життя на краще разом з нами. Зміни, розвиток, самовдосконалення необхідні нам щодня. Реалізуйте свій природній потенціал разом з HLADUN SCHOOL! Не гайте часу, ми чекаємо на Тебе!

Ви можете почати навчання – ми даруємо Вам перший урок:
Почати зараз